Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Ziębikowo

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana, ul. Łanowa

Lubsko(Ziębikowo + 6 km)

77 000 zł985 m² 78,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pierwsza z siedmiu wydzielonych działek budowlanych o nr 238/8 w Lubsku przy ulicy Łanowej, położonych w spokojnej i rozwijającej się okolicy. To wyjątkowa oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Jeziory Wysokie

Jeziory Wysokie(Ziębikowo + 10 km)

499 900 zł7 200 m² 69,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyjątkowa działka inwestycyjna położona zaledwie 6 km od granicy z Niemcami, w pobliżu przejścia granicznego Zasieki-Forst. Nieruchomość o powierzchni 7200 m posiada aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie, ul. Gdańska

Lubsko(Ziębikowo + 6 km)

110 000 zł1 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam 8 działek o powierzchni od 0.0857 ha do 0,1233 ha w Lubsku (pow. Żary) przy pięknej nowo wybudowanej ul. Gdańskiej w cenie 110 zł za m2 (do negocjacji). Są to działki rolne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 000 zł78,11 m² 8 001,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dajemy więcej niż inni. Projekt domu-Dom w Modrakach B biura projektowego Archon. Inwestor adw mikołajczyk. Polecam 8 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Grabik

Grabik(Ziębikowo + 22 km)

260 000 zł2 016 m² 128,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę z warunkami zabudowy o pow. 2016 m2 w cenie 260 tys. położoną w miejscowości Grabik. Jest ona w kształcie zbliżonym do kwadratu. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Żary

Żary(Ziębikowo + 24 km)

100 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wynajem Powierzchni Biurowych w Żarach Poszukujesz nowoczesnego, komfortowego miejsca do pracy? Oferujemy w pełni wyposażone biura o powierzchni od 8 m2, idealne dla małych firm,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Żary, ulica Żagańska, mieszkanie, 2 pokoje, 49 m2, sprzedam, cena 249 000zł. Oferuję na sprzedaż rozkładowe mieszkanie do kapitalnego remontu w kamienicy wielorodzinnej, przy ulicy Żagańskiej 25.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Lubsko

Lubsko(Ziębikowo + 6 km)

14 zł/m²1 000 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 1000m2 położona w Lubsku. Hala jest częścią większego kompleksu z dużym placem manewrowym. Obiekt ogrodzony i monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Barłogi

Barłogi(Ziębikowo + 20 km)

57 375 zł1 275 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Działka budowlana na sprzedaż, położona w obrębie Barłogi, gmina Bobrowice. Cała działka ma 0,5695 ha, została podzielona na 4 działki, które są dostępne w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Zatorze,Żary(Ziębikowo + 24 km)

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:576 m²

Wakacyjna promocja w cenie 590 000zł. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu położonego przy ul. Pomorskiej w Żarach. Szczegóły nieruchomości: parter (około 60m2) - salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Ziębikowo

Ziębikowo,lubuskie

100 000 zł1 969 m² 50,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Ziębikowo, gmina Lubsko, powiat żarski. Działka o powierzchni 1969 m2, płaska, prostokątna o wymiarach ok 37 m x 53 m, sucha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ziębikowo

Ziębikowo,lubuskie

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Mam do sprzedania dom na działce o powierzchni 20 arów. Dom jest połączony z pomieszczeniami gospodarczymi, możliwy jest podział. Dom jest gotowy do zamieszkania, ma nowy dach, nowe okna, nowy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij