Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Ziębikowo - Oferty sprzedaży nieruchomości

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

229 000 zł4 400 m² 52,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do sprzedaży działkę położoną blisko Żar, o pow. 44 ary w cenie 229 tys. Nieruchomość jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Niedaleko jej granicy jest prąd.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł215 m² 3 716,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 020 m²

Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny gotowy do zamieszkania, położony w spokojnej miejscowości Świbna. Nieruchomość znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lubsko

Lubsko(Ziębikowo + 6 km)

700 000 zł1 152 m² 607,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek w centralnej części miejscowości Lubsko. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 2 161 m2 oraz budynki o łącznej powierzchni 1152,4.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł43,40 m² 6 105,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pragnę Państwu przedstawić atrakcyjną ofertę mieszkania zlokalizowanego w Gubinie przy ul. Wyspiańskiego. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy i ma powierzchnię 43,40 m .

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Brody

Brody(Ziębikowo + 9 km)

6 600 000 zł880 000 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jeśli posiadasz inną nieruchomość, od sprzedaży której uzależniasz zakup nowej nieruchomości - idealnie trafiłeś! odkupimy ją od ciebie, lub pomożemy bardzo korzystnie sprzedać! Posiadamy na.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 35 m , położona w miejscowości Kunice Żarskie. Do mieszkania przynależy również piwnica 5 m oraz komórka na podwórku, co stanowi dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł49,25 m² 3 736,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w miejscowości Zajączek. Mieszkanie znajduje się w kamienicy położonej na dużej działce. W skład mieszkania wchodzi: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł76,80 m² 7 408,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo klimatyczne mieszkanie o powierzchni 76,8 m , zlokalizowane w samym centrum Żar, przy ul. Podchorążych. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Zatorze,Żary(Ziębikowo + 24 km)

590 000 zł120 m² 4 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:576 m²

Wakacyjna promocja w cenie 590 000zł. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu położonego przy ul. Pomorskiej w Żarach. Szczegóły nieruchomości: parter (około 60m2) - salon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Złotnik

Złotnik(Ziębikowo + 24 km)

89 000 zł1 026 m² 86,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki pod zabudowę jednorodzinną w Złotniku. Sieć wodociągowa wykonana w drodze wewnętrznej. Odcinek drogi gminnej poprawiony - utwardzony i wyrównany. Działka 125.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Ziębikowo

Ziębikowo,lubuskie

100 000 zł1 969 m² 50,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Ziębikowo, gmina Lubsko, powiat żarski. Działka o powierzchni 1969 m2, płaska, prostokątna o wymiarach ok 37 m x 53 m, sucha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ziębikowo

Ziębikowo,lubuskie

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Mam do sprzedania dom na działce o powierzchni 20 arów. Dom jest połączony z pomieszczeniami gospodarczymi, możliwy jest podział. Dom jest gotowy do zamieszkania, ma nowy dach, nowe okna, nowy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij